Warcraft text game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemVítejte!!Latest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Taralack

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Dash
Orc
Orc
Dash


Poèet pøíspìvkù : 8
Points : 10
Reputation : 1
Join date : 22. 06. 09

Info o Charakteru
Experience:
Přihláška Taralack Left_bar_bleue0/100Přihláška Taralack Empty_bar_bleue  (0/100)
Rasa: Ork
Info:

Přihláška Taralack Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Taralack   Přihláška Taralack EmptyMon Jun 22, 2009 11:04 pm

Jméno: Taralack

Rasa:Ork

Místo narození:Loardeon( ted mám jen mezeru ve vzdělání, pokud se nepletu tak na začátku tam orkové byli)

Období:Třetí válka

Povolání:Shaman

Životopis: Jeden z mladších Sahmanů klanu Blackrock. Odmalička začal jevit valiké nadání a kjednou ho při jedné toulce po přírodě nenapadla skupina lidí. Taralack je všechny pobil, ale odnesl si z boje mnoho ran a přišel o levé oko. Když se vyléčil ze svých zranění stal se z něj velice vážený člen klanu. Taralack ale o tuto poctu nestál. Byl to spíše samotář. I přes jeho rozmrzelost si ho klan cenil.

Schopnosti: Krvežíznivost, Štít, Nezkrotný duch a léčení.

Vzhled: Střední postavy na shamana velice silné, do copu stažené černé vlasy sahajícímu pod ramena, jizva přes levé oko, pláš z vlčí kůže s drápy připevněnými na zápěstí
Návrat nahoru Goto down
Ogrim Doomhammer
Admin
Admin
Ogrim Doomhammer


Poèet pøíspìvkù : 70
Points : 130
Reputation : 4
Join date : 14. 05. 09

Info o Charakteru
Experience:
Přihláška Taralack Left_bar_bleue987654321/987654321Přihláška Taralack Empty_bar_bleue  (987654321/987654321)
Rasa: Ork
Info:

Přihláška Taralack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Taralack   Přihláška Taralack EmptyMon Aug 17, 2009 11:52 am

no, puvodne zacali v Azerothu, ale dobra. Wink brutalne dlouho sem tu nebyl, takze te vezmu. Ork se smát
ale bude to az zitra, dneska nemam moc inspiračky. Ork se smát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.nforum.biz
Ogrim Doomhammer
Admin
Admin
Ogrim Doomhammer


Poèet pøíspìvkù : 70
Points : 130
Reputation : 4
Join date : 14. 05. 09

Info o Charakteru
Experience:
Přihláška Taralack Left_bar_bleue987654321/987654321Přihláška Taralack Empty_bar_bleue  (987654321/987654321)
Rasa: Ork
Info:

Přihláška Taralack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Taralack   Přihláška Taralack EmptyTue Aug 25, 2009 2:33 pm

takže tady máš test:

1. Jaké je 6. pravidlo fóra??
2. vyjmenuj alespoň 2 orkské klany. Kdž napíšeš i ten, kterho jsi přislušník, beru to. Abys alespoň znal dva. Ork se smát
3. Co se stalo s ner'zhulem???

Předpokládám, že víš,kdy se píše kurzívá, tučný písmo a kdy podtržený. Ork se smát

jakmile odpovíš na tyto otázky, já bych se ti pokusil stvořit výcvik. Ork se usmívat
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.nforum.biz
Dash
Orc
Orc
Dash


Poèet pøíspìvkù : 8
Points : 10
Reputation : 1
Join date : 22. 06. 09

Info o Charakteru
Experience:
Přihláška Taralack Left_bar_bleue0/100Přihláška Taralack Empty_bar_bleue  (0/100)
Rasa: Ork
Info:

Přihláška Taralack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Taralack   Přihláška Taralack EmptyTue Aug 25, 2009 4:10 pm

1. V tématech by se mělo řešit pouze to, co je napsáno v jejich názvu.

2. Dragonmaw a Frost Wolf

3.Čeče aktuálně su mimo:D Pokud jsem hledal dobře tak po vyčarování portálů jím odešel se zbytkem klanu Shadowmon...a víc jsem asi nezaregistroval...


Jo na pár forech působím Ork se smát
Návrat nahoru Goto down
Ogrim Doomhammer
Admin
Admin
Ogrim Doomhammer


Poèet pøíspìvkù : 70
Points : 130
Reputation : 4
Join date : 14. 05. 09

Info o Charakteru
Experience:
Přihláška Taralack Left_bar_bleue987654321/987654321Přihláška Taralack Empty_bar_bleue  (987654321/987654321)
Rasa: Ork
Info:

Přihláška Taralack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Taralack   Přihláška Taralack EmptyWed Aug 26, 2009 11:27 am

1. správně
2. správně.
3. ale jo, nenapsal jsem co přesně, takže ti to uznávám

Jo s tím jsem počítal. Wink takže dobrá beru tě. Wink dneska spáchám nějaký ten výcvik. Ork se smát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.nforum.biz
Sponsored content





Přihláška Taralack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Taralack   Přihláška Taralack Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Taralack
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Buri přihláška
» Akama (Vzorová přihláška)
» Falleas přihláška
» Yavin Přihláška
» Přihláška ''Poutníka''

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warcraft text game :: Třetí Válka :: Přihlášky.-
Přejdi na: